+90 553 666 33 33
moogrupsosyal@gmail.com

“AKILLI İNEK İÇECEK SEKTÖRÜNE NEFES ALDIRACAK “

Moo Gurup

“AKILLI İNEK İÇECEK SEKTÖRÜNE NEFES ALDIRACAK “

Çocuklara başta olmak üzere yetişkinlere de süt ve ayranı sevdiren akıllı inek otomatı yurt genelinde yoğun ilgi görüyor.

Asitli içeceklerin cocuklarımızı adeta sağlıksız beslenmeye zorladığı bir dönemde İş İnsanı Cemil Tanguroğlu tarafından önemli bir Ar-ge çalışmasının ardından insanlığın hizmetine sunulan ve süt başta olmak üzere ayranı da sevdiren otomat , otoriteler tarafından tam not almayı sürdürüyor.

Son olarak Türkiye’nin dört eğilimli tek partisi Anavatan Genel Başkanı İbrahim Çelebi ürünü çok beğendiğini ifade etti.

 

TÜRKİYE HER ALANDA YERLİ VE MİLLİLİK ARIYOR

Kendisine ikram edilen sütü içtikten sonra düşüncelerini dile getiren Genel Başkan  Çelebi , önemli tespitlerde bulunarak  , net mesajlar verdi.

Çelebi şunları dile getirdi.

“Güzel bir mekandayım  keyif aldım. Özellikle yerli ürünü sevdirmeyi amaçlaması çok önemli.

Çocuklarımızı gazlı içeceklerden korumaya yönelik , içecek sektörüne nefes aldıran  bir buluş.Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın  ifade ettiği gibi  yerli ürünlere yönelmeyi teşvik ediyor.Yurt genelinde yayılmasını temenni ediyorum. Çok anlamlı bir buluş.Türkiye her anlamda  savunma sanayi, girdiler dahil  yerli ve milliliğe  önemi artırdı.

Sayın Cemil Tanguroğu’da devletimizin politikasına yerlilik kazandırmayı başarmış.

Bu anlamda çok gurur duydum. Heyecanlandım.  Devlet kademeleri dahil her anlamda destek  vereceğim Allah Muvaffak eylesin.”

Mucit Cemil Tanguroğlu ‘da Çelebiye, ürüne destek veren ve milli ifadelerine teşekkür ederek,  çocuklarımız için zaman kaybetmeden bu tür ürünlere sizin gibi değerlerin sahip çıkması çok önemli. Samimi açıklamalarınıza teşekkür ediyorum. “dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EnglishفارسیTürkçe